Hakkımızda

Biz kimiz?

adorable-animal-attractive-1462636.jpg

Vizyonumuz

Kemirgen dostlarımıza duyduğumuz sevgiyi daha fazla insana anlatabilmek ve “sevgi paylaştıkça büyür” fikrinin bize verdiği güç sayesinde bu küçük dostlarımıza mutlu bir şekilde yaşayabilecekleri yaşam alanları sunmaktır.

Misyonumuz

Çocuklarımıza sevimli evcil dostlarımızın bakım sorumluluğunu yükleyerek gerçek manada sosyalleşmelerine katkıda bulunmak ve araştırmacı, sevgi dolu, meraklı ve bir o kadar da hayvansever bir nesil yetişmesine katkı sağlamak.

Bizi Tanıyın

Eskişehir Tavşan Çiftliği, 2019 yılında kurulan küçük bir aile işletmesidir. Kapalı bir tavşan evi dizaynıyla kurulan çiftlikte Hollanda Lop, Teddy Lop, Cüce Lop Tavşanlar, Hamsterlar, Chincilla ve Guinea Pig türlerinde mükemmellik standartlarını takip etmeye çalışıyoruz. Odak noktamız, sakin, harika mizaçlı, uzun ömürlü, en iyi gösteri hayvanları ve evcil hayvan kalitesinde kemirgen üretmek ve orijinal türlerin devamını sağlamaktır.

Tesisimiz

Yuvalı sistem modern üretim tesisimizde yılların vermiş olduğu deneyimle kemirgen üretimi yapıyoruz. Hijyenik koşullarda temiz ve sağlıklı ortamda veteriner kontrolünde, bakımlarını yaparak sevimli dostlarımızı siz hayvanseverlere ulaştırıyoruz.

İşini sevmeyen uzun vadede başarılı olamaz

Biz işimizi severek yapıyoruz. Hayvanlara karşı sorumluluk sahibiyiz ve sahiplendirdiğimiz kişilere de bu bilinci aşılıyoruz.

Hayvanları Sevemeyen İnsanları da Sevemez

Biz istiyoruz ki çocuklarımız hayvan sevgisiyle yetişsin. Bir canlı hayvanı sahiplenmek demek onun bakım sorumluluğunu üzerine almak demektir. Bu sorumluluk bilincinin evlatlarımızın geleceğini şekillendirmesine yardımcı olacağına inanıyoruz.

Gayemiz Nedir?

Kemirgen üretimi konusunda Türkiye’de oldukça fazla irili ufaklı üretici bulabilirsiniz. Çoğu üretici bu hayvanların bazı yönlerden dayanıklı olduğunu düşünerek tesislerinin temizliğine, anaç ve yavruların kaliteli ve yeterli yem tüketimine, gerekli durumlarda veteriner kontrolü ve ilaçlamasına önem vermiyor. Irk takibini yaparak safkan ırkları devam ettirmeye çalışmıyor. Bu şekilde herhangi birinden sahiplendiğiniz minik dostlarınıza siz çok iyi baksanız bile zaman içerisinde üretim ortamından kaptığı bakteri, parazit ve diğer genetik ve yapısal bozukluklardan dolayı çok çeşitli sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz vardır. Bizim amacımız bir taraftan sevimli dostlarınızı size ulaştırırken bir taraftan da sağlıklı bireyler yetişmesini sağlayarak güvenilir bir ortam oluşturmaktır.

Farklıyız

Üretimde hijyen, sağlık ve genotip gibi unsurlar konusunda çok titiz davranarak safkan ırkları koruyarak sağlıklı yeni bireyler yetişmesini sağlıyoruz. Sahiplendirdiğimiz hayvanlar ırk konusunda ömür boyu garantilidir.

Neredeyiz?

Rezerveli müşteri iseniz bizim de vaktimiz müsait olduğu müddetçe bize özelden ulaşarak yavrularımızın fotograflarını görmeniz mümkün, meraklısına sahiplendirilecek yavruların ve ebeveynlerinin fotograflarını atıyoruz fakat anaçlarımız çok kıymetli ve orijinalleri zor bulunan türler olduğu için geçmişteki tecrübelerimize dayanarak bir takım kötü niyetli kişileri uzak tutmak adına tesis adresini yayınlayamıyoruz.